Strona Główna

                          HacKThEMilLk  ©  Copyright  2021

Strona Główna

AKTUALNOŚCI  17/05/2021


Ważny Komunikat  !


Drodzy Klienci informujemy, że od dnia 17.05.2021  zostanie wdrożony rozkład jazdy z przed pandemi Covid-19.


Prosimy o zapoznaniem się z nowym rozkładem jazdy.

! Nowy Rozkład !

Odjazdy do Łaszczowa

przez Pukarzów

Tom.Lub.

(Armii Krajowej)  8:00, 10:35, 13:20, 15:20, 17:25

Sabaudia              8:04, 10:39, 13:24, 15:24, 17:29

Wieprzów             8:06, 10:41, 13:26, 15:26, 17:31

Podhucie              8:09, 10:44, 13:29, 15:29, 17:34

Werechanie         8:11, 10:46,  13:31, 15:31, 17:37

Józefówka           8:14, 10:49, 13:34, 15:34, 17:39

Grodysławice       8:18, 10:53, 13:38, 15:38, 17:43

Wożuczyn Cuk.   8:20,  10:55, 13:40, 15:40, 17:45

Michałów            8:22, 10:57, 13:42,  15:42, 17:47

Siemnice             8:24, 10:59, 13:44, 15:44, 17:49

Pukarzów           8:30, 11:05, 13:50, 15:50, 17:55

Małoniż              8:35, 11:10, 13:55, 15:55, 18:00

Nadolce             8:37, 11:12, 13:57, 15:57, 18:02

Łaszczów          8:39, 11:14, 13:59, 15:59, 18:04



Kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku.  

AKTUALNOŚCI  01/06/2020


Ważny Komunikat  !


Szanowni klienci,


Informujemy, że w Boże Ciało (03.06.2021) nasze busy nie kursują!


PIĄTEK (04.06.2021) obowiązuje rozkład jazdy jak w okresie pandemii (patrz tutaj).