Strona Główna

Przewozy Osobowe Wiesław Mazurek  ©  Copyright  2020

Strona Główna

AKTUALNOŚCI   20/05/2020


Zmiana rozkładu jazdy  !!!


Drodzy Klienci informujemy, że połączenia zostały ograniczone i od 25.05.2020 obowiązuje nowy rozkład jazdy:



AKTUALNOŚCI  20/05/2020


Ważny Komunikat  !


Drodzy Klienci informujemy, że od dnia 25.05.2020 kursy na obsługiwanych liniach zostaną przywócone ale będą one ograniczone. Prosimy o zapoznaniem się z nowym rozkładem jazdy.

Rozkład Jazdy

TELATYN → TOMASZÓW LUBELSKI

Kierunek

przez

Godziny Odjazdu

Tomaszów Lubelski

Kurs w dni robocze

(od poniedziałku do piątku)

Łaszczów
Grodysławice

6:35  8:10  10:55  14:45

Tomaszów Lubelski

Soboty, Niedziele, Święta


Nie kursuje

Poturzyn

Soboty, Niedziele, Święta



Nie kursuje

ŁASZCZÓW dworzec → TOMASZÓW LUBELSKI

Kierunek

przez

Godziny Odjazdu

Tomaszów Lubelski

Kurs w dni robocze

(od poniedziałku do piątku)

Grodysławice

Józefówka

6:45  8:20  11:05  14:55

Tomaszów Lubelski

Soboty, Niedziele, Święta


Nie kursuje

Tomaszów Lubelski

Kurs w dni robocze

(od poniedziałku do piątku)

Pukarzów

Wożuczyn

7:00  9:30  11:25  14:20  16:30

Telatyn

Soboty, Niedziele, Święta


Nie kursuje

Poturzyn

Soboty, Niedziele, Święta



Nie kursuje

ŁASZCZÓW dworzec → TELATYN

Kierunek

przez

Godziny Odjazdu

Telatyn

Kurs w dni robocze

(od poniedziałku do piątku)

Łaszczów

7:55  10:15  14:20  16:20

TOMASZÓW LUBELSKI I → TELATYN

Kierunek

przez

Godziny Odjazdu

Tomaszów Lubelski

Kurs w dni robocze

(od poniedziałku do piątku)

Józefówka
Grodysławice

7:25  9:45  13:50  15:50

Rezerwacje, informacje, wynajem tel: 693-550-635

Odwiedź i polub nas na facebooku !

Odjazdy do  Żurawce Osada    
         

Tom.Lub.(Armii Kraj)   6:35, 8:50, 12:00, 14:20, 16:30

Tom.Lub(Lwowska I)   6:38, 8:53, 12:03, 14:23, 16:33

Tom.Lub.(Lwowska II) 6:41, 8:56, 12:06, 14:26, 16:36

Łaszczówka                 6:46, 9:01, 12:11, 14:31, 16:41

Ruda Wołoska             6:50, 9:05, 12:15, 14:35, 16:45

Przeorsk                      6:55, 9:10, 12:20, 14:40, 16:50

Korhynie                      6:59, 9:14, 12:24, 14:44, 16:55

Jarczów Kol                 7:02, 9:17, 12:27, 14:47, 16:57

Jarczów                       7:05, 9:20, 12:30, 14:50, 17:00

Jurów                           7:09, 9:24, 12:34, 14:54, 17:04

Chodywańce                7:12, 9:27, 12:37, 14:57, 17:07

Nowosiółki Kard.           7:20, 9:35, 12:34, 15:05, 17:15

Żurawce Osada             7:25, 9:40, 12:50, 15:10, 17:20

Nie kursuje w sobotę ,  niedzielę i święta   

 


Odjazdy do Tomaszowa Lub.

Żurawce Osada  5:45, 7:50, 9:50, 13:00, 15:25
Nowosiółki Kard. 5:50, 7:55, 9:55, 13:05, 15:30
Chodywańce       5:58, 8:03, 10:03, 13:13, 15:38
Jurów                  6:01, 8:06, 10:06, 13:16, 15:41
Jarczów              6:05, 8:10, 10:10, 13:20, 15:45
Jarczów Kol.       6:08, 8:13, 10:13, 13:18, 15:48
Korhynie             6:11, 8:16, 10:16, 13:26, 15:51
Przeorsk             6:15, 8:20, 10:20, 13:30, 15:55
Ruda Wołoska    6:20, 8:25, 10:25, 13:35, 16:00
Łaszczówka       6:24, 8:29, 10:29, 13:39, 16:04
Tom.Lub.
(Lwowska I)      
6:29, 8:34, 10:34, 13:44, 16:09

Nie kursuje w sobotę ,  niedzielę i święta  


Żurawce Os. - Tomaszów Lub. Lub.

Tomaszów Lub. - Żurawce Os. -

Aktualnie realizowany jest kurs Tomaszów Lubelski - Żurawce i  Żurawce -  Tomaszów  Lubelski


Plebanka niekursuje