Strona Główna

Przewozy Osobowe Wiesław Mazurek  ©  Copyright  2020

Strona Główna

OFERTA ! !


Serwis Klimatyzacji / Odgrzybianie!


Nasz serwis posiada bogate doświadczenie w napełnianiu, serwisowaniu i odgżybianiu klimatyzacji samochodowej. Jeżeli po roku czasu od napełnienia klimatyzacji jest całkowicie pusta to oznacza, że jest gdzieś mikro wyciek. Posiadamy najnowsze urządzenia do testu szczelności układu. Wykonujemy naprawy nie sprawnych klimatyzacji, usuwamy problemy brzydkich zapachów.  


Zapraszamy !!!

OFERTA ! !


Geometria Kół !


Źle ustawiona zbieżność kół może być niebezpieczna podczas jazdy, szczególnie przy niekorzystnych warunkach drogowych np. mokrej jezdni. Wtedy to bardzo szybko o nie potrzebene wydatki. Nie ma możliwości właściwego ustawienia geometrii we własnym zakresie. Urządzenie do geometrii kół to sprzęt drogi i skomplikowany w obsłudze, obsługiwany tylko i wyłącznie przez wykwalifikowanych fachowców. Serwis musi też posiadać dostęp do danych producenta samochodu, dotyczących właściwego ustawienia geometrii.

OFERTA ! !


Wymiana Oleju !


Wymiana Oleju ? Zakup go u Nas - wymiana GRATIS !!!

Drodzy Klienci. Informujemy, że jeżeli zakupią Państwo u naszej firmie olej i filtr - wymiana GRATIS !!! Nasz serwis zapewni profesionalne doradztwo w zakresie doboru właściwego oleju oraz filtru w Twoim samochodzie.

Ponadto dysponujemy specjalistycznym sprzętem umożliwiającym wyssanie oleju z silnika, kiedy tradycyjne metody nie mogą być zastosowane.

W naszym sklepie na miejscu istnieje możliwość zakupienia oleju różnych producentów.!

OFERTA ! !


Naprawy Zawieszenia !


W naszej ofercie można znaleźć usługę diagnostyki i naprawy zawieszenia i układu kierowniczego.  Zawieszenie jak i układ kierowniczy są to głowne jak nie najważniejsze z układów w naszym samochodzie. Jeśli są nie sprawe bardzo łatwo jest spowodować wypadek. Złe działanie zawieszenia powoduje stukanie kół i znacznie szybsze zużywanie się amortyzatorów jak i ogumienia.


Zapraszamy na sprawdzenie zawieszenia !

OFERTA ! !


Rozrządy !


Rozrząd jest mechanicznym systemem zarządzającym pracą silnika. Składa się z takich elementów jak: wał korbowy, wał rozrządu, rolki prowadzące, rolki napinające i pasek rozrządu. Zlekceważenie terminu wymiany paska rozrządu może zakończyć się remontem kapitalnym silnika. Uwaga! Wymiana samego paska to zbyt mało. Zazwyczaj wymieniamy także napinacz, rolki prowadzące, a czasem także zębate koła rozrządu I pompy wody. Po komlepsowej wymianie dajemy gwarancje.